Podmienky rezervácie

Pri objednávaní do Centra pedikúry a podológie sa, prosím, uistite o správnosti adresy, na ktorú treba prísť. Sídlime na adrese Hagarova 4, 831 51 Bratislava. V niektorých navigáciách nájdete našu adresu aj ako Jozefa Hagaru 4.

Deň vopred o 8.00 hod sú z nášho servera automaticky odosielané sms správy na Vaše kontaktné telefóne číslo zadané do nášho rezervačného systému. Tieto sms správy Vám pripomínajú, že Vás na druhý deň očakávame na čerpanie služby a čas, na ktorý sa máte dostaviť a rovnako tak aj telefónne číslo na pracovníka, ku ktorému ste objednaný. Ak z nejakých dôvodov nemôžete prísť a termín pre Vás vyhradený vyčerpať, prosím kontaktujte pracovníka na telefónnom čísle z tejto správy alebo kontaktujte recepciu +421 902 271 163.

Na objednaný termín, prosím, príďte včas. V prípade, že nemôžete prísť do nášho centra včas, zavolajte na telefónne číslo recepcie, kde realizujeme rezervácie +421 902 271 163 a uveďte dĺžku Vášho meškania. Pri meškaní 10 minút Vám budú služby poskytnuté v súlade s individuálnym dojednaním s pracovníkom, ku ktorému ste objednaný. Pri meškaní viac ako 15 minút a bez kontaktovania nášho rezervačného servisu, či konkrétneho pracovníka, môže byť Vaša rezervácia zrušená a obsluha Vás môže z časových dôvodov odmietnuť obslúžiť.

Pokiaľ chcete stornovať či presunúť termín, urobte tak, prosím, čo najskôr ako sa zmeny dozviete. Najneskôr však 24 hodín pred Vaším termínom, a to odoslaním sms správy konkrétnemu pracovníkovi, alebo telefonicky kontaktujte našu recepciu +421 902 271 163. Pokiaľ tak neurobíte, pri najbližšej návšteve Vám bude naúčtovaná položka vo výške 20€ . Ide o administratívny poplatok spojený s nákladmi na preregistráciu Vami obsadeného avšak nevyčerpaného termínu.
Potvrdením objednávky súhlasíte s Podmienkami rezervácie termínov v Centre pedikúry a podológie. Tešíme sa na Vašu návštevu!

POZNÁMKA: Vážení klienti, toto opatrenie robíme hlavne pre Vás, aby sme Vás mohli obslúžiť k Vašej spokojnosti v čo najkratšom čase. Zároveň si tak spoločne vytvárame priestor pre urgentné objednávky. V prípade, ak jeden klient zruší termín vopred, druhý klient môže dostať okamžitý termín. Veríme, že tento systém bude prospešný pre Vás aj pre nás. Samozrejme, privítame Vaše názory a pripomienky.

Tím Centra pedikúry a podológie