Organizačné pokyny

1. Klasické doškoľovacie / rekvalifikačné kurzy

Koľko ľudí je na kurze?

Počet účastníkov kurzu je v tomto prípade obmedzený na 8, okrem rekvalifikačného kurzu, ktorého sa môžu zúčastniť maximálne 4 záujemcovia. Počas kurzov je k dispozícií 7 pracovné miesta, ktoré sú kompletne zariadené pre potreby všetkých druhov kurzov. Na kurz je potrebné si priniesť odev na prezlečenie a tiež náhradnú obuv (účastníci, ktorí nosia dioptrické okuliare, ich na kurze budú nutne potrebovať). Každý kurz sa skladá z teoretickej a praktickej časti. Študijný materiál, pracovný materiál a pracovné nástroje sú vždy k dispozícii.

Výuka

Klasická výuka začína vždy o 8,00 hod a končí o 15,00 hod. Koná sa na adrese výukového centra medicinálnej pedikúry:


Centrum pedikúry, s.r.o. – Hagarova 4, 831 51 Bratislava.

2. E-learningové (video) školenia

Čo je e-learning (video) školenie?

Je to typ školenia zo záznamu. Čas a miesto, z ktorého sa pripojíte si vyberiete sami podľa svojich možností. Stačí vám uhradiť kurz, mať funkčné internetové pripojenie a chuť učiť sa.

Ako to celé prebieha?

Po prihlásení uhradení kurzu prístup do online triedy, do ktorej sa budete môcť pripojiť kedykoľvek počas nasledujúcich troch mesiacov. Tu nájdete všetky potrebné materiály: videá i podklady na vytlačenie. Postupne si prehráte videá a v pohodlí svojho pracovného priestoru natrénujete postupy v nich zobrazené. 


Celý kurz je rozvrhnutý na 30 – 45 minutové celky. Ak budete mať počas sledovania akékoľvek doplňujúce otázky, môžete sa obrátiť na našu kontaktnú osobu, ktorá vám rada pomôže. Pracovné nástroje a výrobky, použité vo videách, môžete zakúpiť na našom e-shope www.pedi.sk. Po absolvovaní kurzu vám poštou zašleme plnohodnotný certifikát originál uhradenej faktúry.

Ponuka kurzov

Ponuku e-kurzov a školení nájdete na stránke ponuka a prihlásenie, pri každom z kurzov je uvedené miesto organizácie. (online/ Bratislava)

Kontaktná osoba pre e-learning

Počas sledovania videí si nezabudnite poznačiť prípadné otázky. Následne ich môžete položiť prostredníctvom WhatsApp správy na čísle +421 905 271 165prípadne cez messenger konto Milada Nádašiová Daubnerová.


V prípade otázok ohľadom prihlasovania na e-learningové školenia či doplňujúcich organizačných otázok, prosím, volajte na  +421 902 271 163. Radi vám poradíme a pomôžeme.

Možnosti ubytovania

Penzión U Teodora

V najbližšej vzdialenosti od nášho výukového centra sa nachádza Penzión U Teodora - Jurkovičova 6/B, Bratislava.
Tel. kontakt: +421 903 266 828 alebo +421 904 516 616,


Stredná odborná škola polygrafická – internát

Ďalšou možnosťou ubytovania v blízkej dostupnosti (cca 2 zastávky električkou) je Stredná odborná škola polygrafická – internát - Račianska 190, Bratislava.
Tel. kontakt: 02 / 44 88 44 29.
Cena približne 20 € za noc, možnosť priobjednať aj stravu: raňajky a večeru.


Uninova Hostel – vysokoškolský internát

Ubytovanie v dosahu, ideálne pri preprave autom:
Uninova Hostel – vysokoškolský internát - Dopravná 51, Bratislava.
Tel. kontakt: 02 / 49 20 80 33 .


Stredné Odborné Učilište Pôšt A Telekomunikácií

V dosahu 15 minút od nášho výukového centra:
Stredné Odborné Učilište Pôšt A Telekomunikácií – internát - Hlinícka 2, Bratislava.
Tel. kontakt: 02 / 44 88 67 28 alebo 02 / 44 88 50 01.
Cena pri dlhšej dobe ubytovania veľmi priaznivá.