Kontakt

HAGAROVA 4, 831 51 BRATISLAVA


Otváracie hodiny: Pon - Pia: 09:00 - 16:00

+421 902 271 163


K dispozícií: Pon - Pia: 09:00 - 16:00

RECEPCIA@CMP.SK


Radi odpovieme na akékoľvek vaše otázky

Mapa

Napíšte nám - objednajte sa

Ďakujeme. Vaša správa bola v poriadku odoslaná, budeme vás kontaktovať.

Ako sa k nám dostanete?

SPOJOM: Električka č. 3, 5 alebo 11. Vystúpite na zastávke Černockého. Po ulici Černockého pôjdete hore ako k vinohradom až na križovatku tvaru T, kde uvidíte na druhej strane cesty poštu (35).
Naľavo od pošty uvidíte žltý dom (Slnečný dom), v tomto dome sídlime. Vchod do nášho centra je z druhej strany ulice, tj. Hagarovej, pomedzi domy prejdite chodníkom poza slnečný dom.

AUTOM z mesta: Zvolíte smer jazdy Pezinok. Z račianskej ulice odbočíte na Peknú cestu, prejdete okolo predajne Lidl a odbočíte doprava na ulicu Kadnárová. Pôjdete rovno až na križovatku Vrbenského/Kadnárová, kde odbočíte doľava a hneď na to odbočíte doprava medzi bytovky. Ďalej pokračujete rovno až k žltému domu (slnečný dom), kde sídlime.

AUTOM do Bratislavy: Vojdete do Bratislavy zo strany Bratislava – Rača – Komisárky. Pokračujete rovno až na križovatku Púchovská/Černockého, kde odbočíte doprava na Černockého. Pôjdete rovno a na druhej odbočke doľava, odbočíte na ulicu Hubenného, pokračujete rovno až k policajnej stanici, ktorú uvidíte po ľavej ruke. Na tejto križovatke odbočíte doprava a pôjdete rovno, cez križovatku. Hneď za križovatkou bude odbočka vpravo na ulicu Hagarova. Ďalej pokračujete rovno až k žltému domu (Slnečný dom), kde sídlime.